BEL VDRS24048-BEL
Kód: VDRS24048-BEL
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.96 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 92%
Výstupný prúd: 5A
Doplnkové funkcie: PFC
Izolačné napätie: 4,242kV
Max. výstupný prúd: 5A
Montáž: na přípojnici DIN
Počet výstupov: 1
Použitie: IT
Pracovná teplota: -25...70°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Výkon: 240W
Výstupné napätie: 48V