BEL VBM36048-BEL
Kód: VBM36048-BEL
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.78 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 7,4A
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný, AC/DC
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Izolačné napätie: 3kV
Max. výstupný prúd: 7,4A
Počet výstupov: 1
Použitie: IT
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Výkon: 360W
Výstupné napätie: 48V