BEL SDI300G15UP219-0
Kód: SDI300G15UP219-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné prúdové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.83 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Výstupný prúd: 20A
Druh napájacieho zdroja: desktopový
Max. výstupný prúd: 20A
Počet výstupov: 1
Použitie: IT
Pracovná teplota: -20...40°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Výkon: 300W
Výstupné napätie: 15V