BEL SDI160G56UP51-0
Kód: SDI160G56UP51-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné prúdové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.6 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 90%
Výstupný prúd: 2,86A
Druh napájacieho zdroja: desktopový
Max. výstupný prúd: 2,86A
Počet výstupov: 1
Použitie: IT
Pracovná teplota: 0...40°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 161x54,2x33,2mm
Výkon: 160W
Výstupné napätie: 56V