BEL PDRB30048A-BEL-0
Kód: PDRB30048A-BEL-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (7 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.77 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 90%
Výstupný prúd: 6,25A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Izolačné napätie: 3kV
Max. výstupný prúd: 6,25A
Napájacie napätie: 210...375V DC
Počet výstupov: 1
Použitie: průmysl
Stupeň krytia: IP20
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 117x83,5x125mm
Vstupné napätie: 90...132V AC
Výkon: 300W
Výstupné napätie: 48V