BEL MCC7501T24PC-BEL-0
Kód: MCC7501T24PC-BEL-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.86 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 31,5A
Druh napájacieho zdroja: AC/DC
Izolačné napätie: 4kV
Napájacie napätie: 120...300V DC
Počet výstupov: 1
Použitie: lékařské aplikace
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 235x102x41mm
Výkon: 756W
Výstupné napätie: 24V