AIMTEC AMES50-5SNZ-P
Kód: AMES50-5SNZ-P
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.23 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 83%
Výstupný prúd: 10A
Druh napájacieho zdroja: k vestavbě
Izolačné napätie: 4kV DC
Napájacie napätie: 110V, 230V
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Pracovná teplota: -30...70°C
Rada výrobcu: AMES50-NZ
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 99x82x30mm
Výkon: 50W
Výstupné napätie: 4,5...5,5V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Výkon: 50W
Řada výrobce: AMES50-NZ
Napájecí napětí: 230V
Vnější rozměry: 99x82x30mm
Výstupní napětí: 4,5...5,5V DC
Výstupní proud: 10A
Izolační napětí: 4kV DC
Účinnost: 83%
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -30...70°C