AIMTEC AMEOR30-12250AZ
Kód: AMEOR30-12250AZ
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné napäťové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.26 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 83%
Výstupný prúd: 2,5A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, funkce odporového stmívání
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: vodiče
Napájacie napätie: 90...305V AC, 130...430V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Použitie: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -40...80°C
Režimy práce: proudový zdroj
Rada výrobcu: AMEOR
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 148x50x33mm
Výkon: 30W
Výstupné napätie: 5...12V DC
Délka vývodů: 0,2m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 30W
Výstupní proud: 2,5A
Napájecí napětí: 130...430V DC
Vnější rozměry: 148x50x33mm
Řada výrobce: AMEOR
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...80°C
Elektrické připojení: vodiče 200mm
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: funkce odporového stmívání
Účinnost: 83%