AIMTEC AMEOF65-48SHAMJZ-B
Kód: AMEOF65-48SHAMJZ-B
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Môžeme doručiť do:
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.1 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 91%
Výstupný prúd: 1,36A
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný
Izolačné napätie: 4kV
Napájacie napätie: 100...370V DC, 80...264V AC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -40...85°C
Rada výrobcu: AMEOF65-HAMJZ
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 76,2x50,8x26,5mm
Výkon: 65W
Výstupné napätie: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 65W
Výstupní proud: 1,36A
Pracovní teplota: -40...85°C
Účinnost: 91%
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 76,2x50,8x26,5mm
Řada výrobce: AMEOF65-HAMJZ
Izolační napětí: 4kV
Výstupní napětí: 48V DC