AIMTEC AMEOC30-15DMAZ
Kód: AMEOC30-15DMAZ
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.2 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 83%
Výstupný prúd: 1A
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Napájacie napätie: 90...264V AC, 130...370V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 2
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -40...85°C
Rada výrobcu: AMEOC
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 125x59x26mm
Výkon: 30W
Výstupné napätie: 15V DC
Výstupné napätie 2: -15V DC
Výstupný prúd 2: 1A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 30W
Napájecí napětí: 130...370V DC
Počet výstupů: 2
Výstupní proud: 1A
Pracovní teplota: -40...85°C
Účinnost: 83%
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 125x59x26mm
Elektrické připojení: svorkovnice
Řada výrobce: AMEOC
Výstupní napětí 2: -15V DC
Výstupní proud 2: 1A
Výstupní napětí: 15V DC