AIMTEC AMEDP960-48SGY
Kód: AMEDP960-48SGY
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 2.47 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 93%
Výstupný prúd: 20A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Izolačné napätie: 3kV DC
Montáž: na přípojnici DIN
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Pracovná teplota: -30...70°C
Rada výrobcu: AMEDP960-GY
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Výkon: 960W
Výstupné napätie: 48V DC