AIMTEC AMEC15-24SMAZ
Kód: AMEC15-24SMAZ
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.2 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 83%
Výstupný prúd: 0,63A
Druh krytu: AMEC
Druh napájacieho zdroja: k vestavbě
Elektrické pripojenie: vodiče
Napájacie napätie: 90...264V AC, 130...370V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -40...80°C
Režimy práce: napěťový zdroj
Rada výrobcu: AMEC
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 92x65x24mm
Výkon: 15W
Výstupné napätie: 24V
Délka vývodů: 0,2m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Režimy práce: napěťový zdroj
Výkon: 15W
Výstupní proud: 0,63A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 92x65x24mm
Řada výrobce: AMEC
Pracovní teplota: -40...80°C
Elektrické připojení: vodiče 200mm
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 83%
Druh krytu: AMEC
Napájecí napětí: 130...370V DC
Výstupní napětí: 24V