AIMTEC AME20-5SVZ-ST
Kód: AME20-5SVZ-ST
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.15 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 77%
Výstupný prúd: 3,1A
Druh napájacieho zdroja: k vestavbě
Izolačné napätie: 4kV DC
Montáž: na panel
Napájacie napätie: 110V, 230V
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Pracovná teplota: -40...85°C
Rada výrobcu: AME20-ST
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 96,1x54x31mm
Výkon: 20W
Výstupné napätie: 5V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Výkon: 20W
Výstupní proud: 3,1A
Vnější rozměry: 96,1x54x31mm
Řada výrobce: AME20-ST
Pracovní teplota: -40...85°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 77%
Napájecí napětí: 230V
Montáž: na panel
Výstupní napětí: 5V DC
Izolační napětí: 4kV DC