AIMTEC AMA90DR4-240037Y
Kód: AMA90DR4-240037Y
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné prúdové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.51 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Barva: černá
Účinnosť: 88%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1,5m
Druh napájacieho zdroja: desktopový, síťový
Druh vstupného kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupný prúd: 3,75A
Napájacie napätie: 90...264V AC
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizácia: plus uprostřed
Pracovná teplota: 0...45°C
Prevedenie konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Rada výrobcu: AMA90D-Y
Zhoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 69,3x162x33,8mm
Výkon: 90W
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 3,75A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 90W
Druh napájecí zdroje: síťový
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Vnější rozměry: 69,3x162x33,8mm
Pracovní teplota: 0...45°C
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 88%
Polarizace: plus uprostřed
Řada výrobce: AMA90D-Y
Barva: černá
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 24V DC