AIMTEC AMA36ER4-120250Y
Kód: AMA36ER4-120250Y
Dodatočné parametre
Kategória: Meniče DC/DC
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.18 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Barva: černá
Účinnosť: 87%
Druh napájacieho zdroja: zásuvkový, síťový
Druh vývodu: 5,5/2,1
Konektory pro stát: Evropa
Max. výstupný prúd: 2,5A
Napájacie napätie: 90...264V AC
Ochrana: protizkratové SCP, před přetížením OPP
Polarizácia: plus uprostřed
Pracovná teplota: 0...40°C
Prevedenie konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Rada výrobcu: AMA36-Y
Zhoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 35x83x90,3mm
Výkon: 30W
Výstupné napätie: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: zásuvkový
Max. výstupní proud: 2,5A
Výkon: 30W
Druh vývodu: 5,5/2,1
Vnější rozměry: 35x83x90,3mm
Ochrana: protizkratové SCP
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Účinnost: 87%
Barva: černá
Řada výrobce: AMA36-Y
Pracovní teplota: 0...40°C
Konektory pro stát: Evropa
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 12V DC