AIMTEC AMA24DR4-150150Y
Kód: AMA24DR4-150150Y
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné prúdové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.15 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Barva: černá
Účinnosť: 86%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1,5m
Druh napájacieho zdroja: desktopový, síťový
Druh vstupného kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupný prúd: 1,5A
Napájacie napätie: 90...264V AC
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, před přetížením OPP
Polarizácia: plus uprostřed
Pracovná teplota: 0...40°C
Prevedenie konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Rada výrobcu: AMA24D-Y
Zhoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 50x90x33,88mm
Výkon: 22,5W
Výstupné napätie: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 1,5A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 22,5W
Druh napájecí zdroje: síťový
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Vnější rozměry: 50x90x33,88mm
Pracovní teplota: 0...40°C
Ochrana: protizkratové SCP
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 86%
Polarizace: plus uprostřed
Řada výrobce: AMA24D-Y
Barva: černá
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 15V DC