ABB CP-E-24/1.25
Kód: CP-E-24/1.25
Expedujeme do 4 pracovních dnů (8 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.33 kg
Výstupný prúd: 1,25A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Kmitočet napájacieho napätia: 47...63Hz
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 85...264V AC, 90...375V DC
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...70°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 40,5x90x114mm
Výkon: 30W
Výstupné napätie: 24V DC, 24...28V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výkon: 30W
Výstupní napětí: 24...28V
Výstupní proud: 1,25A
Napájecí napětí: 90...375V DC
Elektrické připojení: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 40,5x90x114mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...70°C