ABB CP-E-12/10.0
Kód: CP-E-12/10.0
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.89 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Výstupný prúd: 10A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Kmitočet napájacieho napätia: 47...63Hz
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 180...264V AC, 210...375V DC, 90...132V AC
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -35...70°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 63,2x123,6x123,6mm
Výkon: 0,12kW
Výstupné napätie: 12V DC, 11,4...14,5V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní proud: 10A
Napájecí napětí: 210...375V DC
Elektrické připojení: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 63,2x123,6x123,6mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -35...70°C