ABB CP-D-12/0.83
Kód: CP-D-12/0.83
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.07 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Výstupný prúd: 0,83A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Kmitočet napájacieho napätia: 47...63Hz
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 90...264V AC, 120...375V DC
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...70°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 57,5x91x18mm
Výkon: 10W
Výstupné napätie: 12V DC
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výstupní proud: 0,83A
Napájecí napětí: 120...375V DC
Elektrické připojení: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 57,5x91x18mm
Pracovní teplota: -40...70°C
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Kmitočet napájecího napětí: 47...63Hz
Počet výstupů: 1
Výkon: 10W