ABB CP-C.1-24/5.0-C
Kód: CP-C.1-24/5.0-C
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Môžeme doručiť do:
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.88 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Výstupný prúd: 5A
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -25...70°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Výkon: 0,12kW
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výkon: 0,12kW
Výstupní proud: 5A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Kmitočet napájecího napětí: 45...65Hz
Výstupní napětí: 24V DC