ABB CP-C.1-24/20.0
Kód: CP-C.1-24/20.0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Môžeme doručiť do:
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.72 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Výstupný prúd: 20A
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -25...70°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 82x129,4x136mm
Výkon: 480W
Výstupné napätie: 24V DC, 22,5...28,5V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výkon: 480W
Výstupní proud: 20A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Kmitočet napájecího napětí: 45...65Hz
Vnější rozměry: 82x129,4x136mm
Výstupní napětí: 24V DC