ABB CP-C.1-24/10.0
Kód: CP-C.1-24/10.0
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.26 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Výstupný prúd: 10A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Kmitočet napájacieho napätia: 45...65Hz
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 85...264V AC, 90...300V DC
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -25...70°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 60x129,4x136mm
Výkon: 240W
Výstupné napätie: 24V DC, 22,5...28,5V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výkon: 240W
Výstupní proud: 10A
Napájecí napětí: 90...300V DC
Elektrické připojení: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Kmitočet napájecího napětí: 45...65Hz
Vnější rozměry: 60x129,4x136mm
Výstupní napětí: 24V DC