ABB CP-C.1-24/10.0-L
Kód: CP-C.1-24/10.0-L
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.07 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Výstupný prúd: 10A
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -25...70°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Výkon: 240W
Výstupné napätie: 24V DC, 22,5...28,5V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výkon: 240W
Výstupní proud: 10A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Kmitočet napájecího napětí: 45...65Hz
Výstupní napětí: 24V DC