ABB CP-B-24/10.0
Kód: CP-B-24/10.0
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 2.1 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Výstupný prúd: 10A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: pružinové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 24V DC
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...60°C
Typ napájacieho zdroja: vyrovnávací
Vonkajšie rozmery: 116x168x151mm
Výkon: 240W
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: vyrovnávací
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výkon: 240W
Výstupní proud: 10A
Napájecí napětí: 24V DC
Elektrické připojení: pružinové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 116x168x151mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...60°C
Výstupní napětí: 24V DC