QOLTEC QUOLTEC-52666
Kód: QUOLTEC-52666Detailní popis produktu
Nabíječka: mikroprocesorová; 15A; 220÷240VAC; 12VDC; 85%; -30÷50°CZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 85% |
| Doplňkové funkce: | mód opravy akumulátoru, napájecí zdroj |
| Druh akumulátoru: | kyselino-olověné, Li-FePO4, AGM, GEL (gelový) |
| Druh vývodu: | krokodýlek |
| Max. nabíjecí proud: | 15A |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před opačnou polaritou |
| Použití: | akumulátor 12V |
| Pracovní teplota: | -30...50°C |
| Typ nabíječky: | mikroprocesorová |
| Vlastností nabíječky: | vestavěný zobrazovač LCD, aktivní chlazení |
| Vstupní napětí: | 220...240V AC |
| Výstupní napětí: | 12V DC |
| Typ nabíječky: | mikroprocesorová |
| Druh akumulátoru: | Li-FePO4 |
| Vlastností nabíječky: | vestavěný zobrazovač LCD |
| Max. nabíjecí proud: | 15A |
| Vstupní napětí: | 220...240V AC |
| Výstupní napětí: | 12V DC |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Druh vývodu: | krokodýlek |
| Účinnost: | 85% |
| Použití: | akumulátor 12V |
| Pracovní teplota: | -30...50°C |
| Doplňkové funkce: | napájecí zdroj |
| Položka byla vyprodána… | |




