QOLTEC QUOLTEC-52664
Kód: QUOLTEC-52664Detailní popis produktu
Nabíječka: pro akumulátorové baterie; 220÷240VAC; 12VDC; 48WZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Výstupní proud: | 4A |
| Druh akumulátoru: | kyselino-olověné, AGM, GEL (gelový) |
| Druh vývodu: | krokodýlek |
| Obsah soupravy: | krokodýlky |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením |
| Použití: | akumulátor 12V |
| Pracovní teplota: | -20...40°C |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |
| Vstupní napětí: | 220...240V AC |
| Výkon: | 48W |
| Výstupní napětí: | 12V DC |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |
| Druh akumulátoru: | kyselino-olověné |
| Vstupní napětí: | 220...240V AC |
| Výstupní napětí: | 12V DC |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Druh vývodu: | krokodýlek |
| Použití: | akumulátor 12V |
| Pracovní teplota: | -20...40°C |
| Obsah soupravy: | krokodýlky |
| Výstupní proud: | 4A |
| Výkon: | 48W |
| Položka byla vyprodána… | |




