Polykarbonát plný UV 3x2050x1010mm čirý
Kód: 317031Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deskové materiály |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.5 kg |
| Dostupnost: | Skladem |
| Barevné provedení: | Transparentní |
| Rozměr šířka: | 2050 mm |
| Rozměr délka: | 1010 mm |
| Rozměr výška: | 3 mm |
| Krycí fólie: | Z obou stran |
| Lze formátovat - desky: | Ano |
| Lze formátovat - profily: | Ne |



.jpg?68d3d670)
