PHOENIX CONTACT TRIO3/3/24/2/8CIOL
Kód: TRIO3/3/24/2/8CIOLDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; průmysl; 480W; 24VDC; 20A; 400÷500VACZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje na lištu DIN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.52 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 94,5% |
| Výstupní proud: | 20A |
| Elektrické připojení: | Push-in |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Napájecí napětí: | 400...500V AC |
| Ochrana: | protizkratové SCP, proti přepětí OVP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | průmysl |
| Pracovní teplota: | -25...70°C |
| Řada výrobce: | TRIO 3 |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 88x135x132mm |
| Výkon: | 480W |
| Výstupní napětí: | 24V DC |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Použití: | průmysl |
| Elektrické připojení: | Push-in |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Řada výrobce: | TRIO 3 |
| Pracovní teplota: | -25...70°C |
| Vnější rozměry: | 88x135x132mm |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výstupní proud: | 20A |
| Výstupní napětí: | 24V DC |
| Výkon: | 480W |
| Napájecí napětí: | 400...500V AC |
| Účinnost: | 94,5% |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Položka byla vyprodána… | |




