MEAN WELL XTR-480-12PIGL
Code: XTR-480-12PIGL
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DIN rail power supplies
Warranty: 24
Weight: 1.28 kg
Availability: On request
Efficiency: 93%
Output current: 30A
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN, 3-fázový
Elektrické připojení: svorky push-in
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 12...15V DC
Řada výrobce: XTR-480
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 63x125,2x125mm
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 12V DC