MEAN WELL XDR-480-36
Kód: XDR-480-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 480W; 36VDC; 26,6A; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.09 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 95,5%
Výstupní proud: 26,6A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 36...42V DC
Řada výrobce: XDR-480
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 48x125,2x125mm
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 36V DC
Výstupní proud: 26,6A
Napájecí napětí: 85...305V AC
Montáž: na přípojnici DIN
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Ochrana: protizkratové SCP
Řada výrobce: XDR-480
Doplňkové funkce: Modbus
Účinnost: 95,5%
Vnější rozměry: 48x125,2x125mm