MEAN WELL XDR-240-24
Kód: XDR-240-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 240W; 24VDC; 20A; 85÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 0.8 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 95%
Výstupní proud: 20A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 24...29V DC
Řada výrobce: XDR-240
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 40x125,2x116mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 20A
Napájecí napětí: 85...305V AC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 40x125,2x116mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 95%