MEAN WELL UHP-750-36
Code: UHP-750-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (9 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 1.37 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 95%
Output current: 20,9A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Druh krytu: 270B
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...70°C
Rozsah výstupních napětí: 36...43,2V DC
Řada výrobce: UHP-750
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 237x100x41mm
Výkon: 0,75kW
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 0,75kW
Výstupní proud: 20,9A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 237x100x41mm
Řada výrobce: UHP-750
Pracovní teplota: -30...70°C
Účinnost: 95%
Napájecí napětí: 127...370V DC
Výstupní napětí: 36V DC