MEAN WELL UHP-500R-55
Kód: UHP-500R-55
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 500W; 55VDC; 8,9A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.96 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 95%
Výstupní proud: 8,9A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, redundance
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: UHP-500
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 232x81x31mm
Výkon: 0,5kW
Výstupní napětí: 55V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 0,5kW
Výstupní napětí: 55V DC
Výstupní proud: 8,9A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 232x81x31mm
Řada výrobce: UHP-500
Pracovní teplota: -30...70°C
Účinnost: 95%