MEAN WELL UHP-350R-24
Kód: UHP-350R-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 350,4W; 24VDC; 94%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.68 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 94%
Výstupní proud: 14,6A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, redundance
Druh krytu: 232C
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...70°C
Rozsah výstupních napětí: 22,8...25,2V DC
Řada výrobce: UHP-350
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 220x62x31mm
Výkon: 350,4W
Výstupní napětí: 24V DC
Řada výrobce: UHP-350
Druh napájecí zdroje: modulový
Ochrana: protizkratové SCP
Typ napájecí zdroje: spínaný
Pracovní teplota: -30...70°C
Výstupní proud: 14,6A
Vnější rozměry: 220x62x31mm
Počet výstupů: 1
Výstupní napětí: 24V DC
Výkon: 350,4W
Účinnost: 94%