MEAN WELL UHP-2500-24
Kód: UHP-2500-24
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 2,5kW; 24VDC; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 4.07 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 95%
Výstupní proud: 104,2A
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF, CANBus
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 250...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: UHP-2500
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 310x140x60mm
Výkon: 2,5kW
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 2,5kW
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 104,2A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 310x140x60mm
Řada výrobce: UHP-2500
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 95%