MEAN WELL UHP-200R-55
Kód: UHP-200R-55
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 200W; 55VDC; 3,6A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.48 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 94%
Výstupní proud: 3,6A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, redundance
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: UHP-200
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 194x55x26mm
Výkon: 0,2kW
Výstupní napětí: 55V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 0,2kW
Výstupní napětí: 55V DC
Výstupní proud: 3,6A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 194x55x26mm
Řada výrobce: UHP-200
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 94%