MEAN WELL UHP-1500-48PM
Kód: UHP-1500-48PM
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 1,5kW; 48VDC; 31,5A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 2.3 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 96%
Výstupní proud: 31,5A
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF, PMBus
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 250...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: UHP-1500
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 290x140x41mm
Výkon: 1,5kW
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 1,5kW
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 31,5A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 290x140x41mm
Řada výrobce: UHP-1500
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 96%