MEAN WELL RSP-1500-12
Kód: RSP-1500-12
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 1500W; 12VDC; 125A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 3.09 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 87%
Výstupní proud: 125A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, paralelní provoz
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -20...60°C
Rozsah výstupních napětí: 10...13,5V DC
Řada výrobce: RSP-1500
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 278x127x83,5mm
Výkon: 1,5kW
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 1,5kW
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní proud: 125A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 278x127x83,5mm
Řada výrobce: RSP-1500
Pracovní teplota: -20...60°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 87%