MEAN WELL PWM-200-36KN
Kód: PWM-200-36KN
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; pro LED pásky; 200W; 36VDC; 90÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu