MEAN WELL PWM-200-24KN
Kód: PWM-200-24KN
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; pro LED pásky; 200W; 24VDC; 8,3A; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu