MEAN WELL PWM-120-12DA2
Kód: PWM-120-12DA2
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; pro LED pásky; DALI 2; 120W; 12VDC; 10A
Detailní informace
Detailní popis produktu