MEAN WELL PLM-25-1050
Kód: PLM-25-1050
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 25,2W; 14÷24VDC; 1050mA; 110÷295VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu