MEAN WELL NTU-1200-212EU
Kód: NTU-1200-212EU
Expedujeme do 4 pracovních dnů (6 ks)
Můžeme doručit do:
Měnič: DC/AC; 1,2kW; Uvýst: 230VAC; 10÷16,5VDC; 333x184x70mm; 90%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Car Converters
Záruka: 24
Hmotnost: 3.89 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 90%
Výstupní výkon: 1,2kW
Doplňkové funkce: UPS
Druh měniče: DC/AC
Druh vstupního kontaktu: šroubové svorky
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Napětí akumulátoru: 12V
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Použití: univerzální
Špičkový výkon: 2,4kW
Vnější rozměry: 333x184x70mm
Výstupní napětí: 230V AC
Vlastnosti měničů: modifikovaná sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 1,2kW
Výstupní napětí: 230V AC
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Ochrana: protizkratové SCP
Špičkový výkon: 2,4kW
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Účinnost: 90%
Doplňkové funkce: UPS
Vnější rozměry: 333x184x70mm