MEAN WELL NSP-750-27
Kód: NSP-750-27
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 750W; 27VDC; 27,8A
Detailní informace
Detailní popis produktu