MEAN WELL NSP-320-36
Kód: NSP-320-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 320W; 36VDC; 8,9A
Detailní informace
Detailní popis produktu