MEAN WELL NSP-320-24
Kód: NSP-320-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 320W; 24VDC; 13,4A
Detailní informace
Detailní popis produktu