MEAN WELL NSP-200-36
Kód: NSP-200-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 200W; 36VDC; 5,6A
Detailní informace
Detailní popis produktu