MEAN WELL NSP-200-24
Kód: NSP-200-24
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 200W; 24VDC; 8,4A
Detailní informace
Detailní popis produktu