MEAN WELL NPF-120-42
Kód: NPF-120-42
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 121,8W; 42VDC; 2,9A; 90÷305VAC; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu