MEAN WELL NDR-120-48
Artikelnummer: NDR-120-48
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.59 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 89%
Ausgangsstrom: 2,5A
Doplňkové funkce: signalizace správnosti výstupního napětí
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN, slim
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Pracovní teplota: -20...70°C
Rozsah výstupních napětí: 48...55V DC
Řada výrobce: NDR-120
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 40x125,2x113,5mm
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: slim
Výkon: 0,12kW
Výstupní proud: 2,5A
Montáž: na přípojnici DIN
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 89%
Řada výrobce: NDR-120
Výstupní napětí: 48V DC